СИЦИЛИЈАНА

630,00 ден

ПЕЛАТ, КАШКАВАЛ, РОКФОРД, ПРШУТА, РУКОЛА, ПАРМЕЗАН, МАСЛИНОВО МАСЛО.  

SKU: 14-1
Category:

Description

ПЕЛАТ, КАШКАВАЛ, РОКФОРД, ПРШУТА, РУКОЛА, ПАРМЕЗАН, МАСЛИНОВО МАСЛО.

 

Additional information

30 см

1

40 см

2

50 см

3